Vi erbjuder helhetslösningar med bästa service. 

Ta en kontakt så löser vi resten!

Anders Lagerqvist
0704-80 33 73
anders@gbgbrand.se

Brandskydd, Säkerhet
Göteborgs Brand & Säkerhet AB
Bossöviksvägen 44, 434 93 Vallda
GBGbrand.se

Fredrik Johansson
0706-33 30 00
fredrik.johansson@jibel.se

El, Elarbeten, Elektriker
JIB Elektronik AB
Högkullevägen 47, 437 34 Lindome
jib-el.se

Jens Andersson
0763-41 74 40
jens@japrevent.se

Hjärt- och lungräddning, 1:a hjälpen och hjärtstartare
JA Prevent Management AB
Guldgubbegatan 4H, 434 33 Kungsbacka
japrevent.se

Jonas Benje
0735-19 30 30
jonas.benje@bgelarm.se

Larmsystem, Hemlarm, Företag
BGE Security AB
Munters väg 2, 434 92 Vallda
bgelarm.se

Martin Planvall
0300-303 06
martin.planvall@lasochsakerhet.se

Låssystem, Låssmed
Borås & Kungsbacka Lås och Säkerhet AB
Kabelgatan 4, 434 37 Kungsbacka
lasochsakerhet.se

Peter Johnson
0708-16 06 93
peter.johnson@lansforsakringar.se

Försäkringar
Länsförsäkringar / Försäkringsgruppen Väst AB
Järnvägsgatan 24, 434 41 Kungsbacka
lansforsakringar.se

Copyright © ettTryggtVal.se | All Rights Reserved